Bc. Dušan Amrich, Dizajnér

Priemyselný dizajnér Dušan Amrich v spolupráci s firmou Style nábytok ,ktorá má za sebou už viac ako 20 rokov skúseností, zhotovil novú kolekciu jedálenského nábytku “ kolekciu T ” . Spoločným znakom kolekcie “ T ” je jej technické riešenie a dôraz na detail. Jednoduchosť drevených prvkov ozvláštňuje plynulá fazeta v horizontálnom a vertikálnom smere. Produkty sú vyrábané tradičnými stolárskymi technikami pomocou ručného náradia a poloautomatických strojov. Pre kolekciu “ T ” bola zvolená pestrá a sýta škála farieb ako kontrast k lineárnemu tvarosloviu. Cieľom kolekcie bolo aj zviditeľnenie sa na výstave Bratislava Design Week 2019. Hlavnou témou boli vzťahy.

Vzťahy, sú a budú štruktúrou každého projektu. Či už vzťah jednotlivca k materiálu alebo vzájomná komunikácia početnejšej skupiny ľudí, ktorí sa snažia napríklad niečo vytvárať. Tým niečím je aj kolekcia “ T ” , ktorá nie je len o vzťahoch podobných tvarov. Je aj o vzájomnom pochopení jednotlivých pracovných postupov.

12345678

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie